Шановні громадяни!
У разі коли Вам стали відомі факти порушення вимог антикорупційного законодавства працівниками Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції чи його структурних підрозділів, або підвідомчих установ, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити на телефони «гарячої лінії» Сектору з питань запобігання і виявлення корупції Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, або електронною поштою:
- Завідувача Сектор –Миглей Мар’яна Георгіївна, тел. (0372) 52-00-02, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
-головний спеціаліст Сектору- Загарічук Ганна Іллівна, тел. (0372) 52-00-02, електорнна адреса:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
-головний спеціаліст Сектору-Зикова Світлана Іллічна , тел. (0312) 63-03-54, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Особистий прийом громадян та працівників проводиться завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції: – щосереди з 10.00-12.00 м. Чернівці,вул. М. Грушевського,1 каб. 252.
Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» може бути здійснене без зазначення авторства (анонімно).
Для зручності громадян розміщенні скриньки для анонімних повідомлень, які знаходяться в приміщеннях Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції за адресами:
-м. Івано-Франківськ, вул. Грюнвальдська, 11, 4-й поверх
- м. Чернівці, вул. Грушевського, 1, 2-й поверх.
Окрім того, функціонує електронна поштова скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., через яку викривач може здійснити повідомлення.
Вимоги до анонімних повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» та порядок їх розгляду визначаються цим Законом.
Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.
У разі підтвердження викладеної у повідомленні інформації про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» керівник відповідного органу вживає заходів щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності, а у випадках виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення також інформує спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції.
Анонімне повідомлення, не може розглядатись як звернення громадян, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику. Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом, як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».
Окремі питання щодо порядку здійснення перевірок за повідомленнями викривачів, а також захисту викривачів передбачені розділом VIII Закону України «Про запобігання корупції».